O mnie

miniaturka do wpisu_1

Mam na imię Kasia, jestem założycielką bloga, autorką tekstów i większości zdjęć (poza tymi, na których sama się prężę jak bury kot – tu za fotografa robi mój kochany mąż). Jestem uzależniona od kawy, czekolady, książek i oczywiście pisania. Mój mąż twierdzi, że do listy uzależnień należałoby dopisać Instagram, ale ja stanowczo temu zaprzeczam! Zaglądam tam raptem kilkanaście razy dziennie. Wielkie mi rzeczy…

Mieszkam w Warszawie, tutaj się urodziłam i chyba nie chciałabym mieszkać nigdzie indziej. No, chyba że we własnym domu z ogródkiem, ale nadal w promieniu 60 km. Uwielbiam podróżować po kraju, zachwyca mnie Wrocław, chętnie odwiedzam Góry Świętokrzyskie i w zasadzie mogłabym spędzać każdy urlop w Puszczy Białowieskiej, ale zawsze z nieskrywaną radością wracam do ukochanej Warszawy. Jestem spełnioną mamą dwóch fantastycznych chłopaków i troskliwą żoną ich zwariowanego, jedynego w swoim rodzaju ojca.

Niestety żadne z tych trojga nie słucha tego co mam do powiedzenia, dlatego piszę ten blog. Znajdziesz tu próbki moich literackich fantazji, zabawne (mam nadzieję, że nie tylko dla mnie) felietony, recenzje książek, filmów, ale także moje stylizacje, przepisy kulinarne, porady kosmetyczne (no bo przecież nie znam się, to się wypowiem ;)) i dużo, dużo zdjęć. No niestety, pstrykam na potęgę i gdzieś muszę się tym pochwalić.

Także witam w moich skromnych progach i zapraszam do lektury. :)

 Jest Cudnie w innych mediach:

10.03.2015

BDC69 Blogs de filles #129 Kasia de Varsovie

17.09.2014

l-b-y

Prawa autorskie: Zdjęcia i teksty na stronie www.jestcudnie.pl objęte są prawem autorskim. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody właścicieli jest zabronione.