Zarabianie

Bitcoin, czyli cyfrowa waluta – Zarabiaj na BitCoinach

Napisane przez jes@21tcudnie2

Cyfrowa waluta zmieniła życie wielu ludzi. Można nawet powiedzieć, że przewróciła świat internetu do góry nogami. Wiele osób chciało wzbogacić się dzięki tej walucie, wiele osób równie dużo straciło. Czy można rozsądnie zarabiać na bitcoinach, osiągać zadowalający przychód i nie stracić głowy?

Każdy, kto chciałby zarabiać duże pieniądze i jednocześnie nie napracować się może skorzystać z możliwości, jakie dają automaty do bitcoin. Te komputerowe roboty pozwalają kupować bitcoiny taniej, a sprzedawać je drogo. Różnica pomiędzy ceną zakupu, a ceną sprzedaży to czysty zysk. Każdego tygodnia można dzięki temu osiągnąć naprawdę wysoki dochód, który można następnie spożytkować na własne cele. Handel krypto walutami pozwala nie tylko podreperować domowy budżet, ale również uzbierać np. na wyjazd wakacyjny, remont w domu czy w niektórych przypadkach, nawet na zakup samochodu.

Jak to działa?

Wszystkie wirtualne waluty, jak choćby bitcoin, sprzedawane i kupowane są po kursie. Na wysokość kursów tych walut, podobnie jak w przypadku tych realnych, wpływają różne czynniki. Należą do nich m. in. straty, zabezpieczenia, wypowiedzi polityczne czy inne istotne wahania na rynkach światowych. Wszystkie te czynniki są całkowicie nieprzewidywalne. Ich wpływ na wysokość ceny krypto waluty może być różny i również bardzo nieprzewidywalny. Ponieważ wahania w cenach walut są nieustanne, przydatna może okazać się pomoc robota, który za nas będzie śledzić wszystko, co dzieje się na giełdach i sam będzie dokonywał zakupu i sprzedaży, aby regularnie przynosić zyski.

Jak wykorzystać krypto robota do zarabiania na wirtualnych walutach?

Robot, który wykorzystywany jest do zarabiania na walutach internetowych ma za zadanie przede wszystkim porównywać wahania cen na dwóch giełdach. Kiedy różnica będzie wysoka, robot dokonuje transakcji. Jego zadaniem jest zakup krypto waluty tanio i sprzedaż jak najdrożej. Dzięki temu robot zarabia dla nas pieniądze za każdym razem, gdy tylko pojawi się różnica w cenie, która może przynieść faktyczny zysk. Wszystkie działania robota odbywają się automatycznie, dlatego ich użytkownik nie musi sam obserwować tego, co dzieje się na giełdzie, nie musi zastanawiać się nad tym, co i kiedy zrobić. Wszystkie te decyzje podejmuje robot, który jest zaprogramowany tak, by sprzedawać drogo, a kupować tanio. Dzięki temu zawsze osiągany jest zysk. Dodatkowo, transakcje te dokonywane są przez cały czas, bez względu na porę dnia czy nocy. Dzięki temu, robot generuje zyski nieustannie.

Ile można zarobić na krypto walutach?

Jak pokazują osoby, które najwięcej osiągnęły dzięki krypto walucie i korzystają z pomocy robotów, zarobki są dość pokaźne. Nawet do kilku tysięcy euro tygodniowo. Prowizja za wsparcie robota wynosi zwykle około 10%, co jest kwotą jak najbardziej do zaakceptowania. Przy założeniu, że nasz robot będzie wykonywał transakcje zakupu i sprzedaży cały czas, z godziny na godzinę nasz zysk powinien znacząco rosnąć. Wypłata środków jest możliwa niemal w dowolnej chwili, trzeba jednak pamiętać o tym, że do osiągania zysków, konieczna jest najpierw inwestycja. Im więcej zainwestujemy, tym większe i szybciej zauważalne będą przychody. W wielu serwisach, gdzie można zarejestrować się i korzystać z pomocy robotów do handlu bitcoinami niezbędna jest inwestycja początkowa sięgająca około 250 euro. Nie każdy jest gotów na zaryzykowanie takiej sumy, jednak osoby, które się na to zdecydowały raczej nie żałowały swojej decyzji. Zyski, jakie można dzięki temu osiągnąć nie angażując się w to prawie wcale są nieporównywalnie wysokie do tego, co możemy osiągnąć bez pomocy robota.

Czy inwestowanie w krypto robota jest bezpieczne?

W pierwszej kolejności należy wybrać sprawdzony i bezpieczny serwis, który umożliwia korzystanie z takiego robota. Kiedy już wpłacimy swoje pieniądze, są one przechowywane na koncie jako depozyt. Oznacza to, że w przypadku większości serwisów możemy wypłacić swoje zainwestowane pieniądze niemal w każdej chwili, aby powróciły one w całości na nasze konto bankowe. Kiedy już wpłacimy swoje pieniądze, można uruchomić robota. Wystarczy w tym celu wybrać najistotniejsze parametry i określić zasady, na jakich robot ma kupować i sprzedawać waluty. Sprzedaż i zakup będą się później odbywały automatycznie, ale zgodnie z ustawionymi parametrami, dlatego też samodzielnie określamy, jakie ryzyko jesteśmy w stanie podjąć, a jakiego już nie. Robot operuje pieniędzmi, które zostały zdeponowane na koncie w serwisie. Wszystkie operacje finansowe odbywają się na własnym rachunku, dzięki czemu można mieć do nich dostęp. Pamiętajmy także, że wśród krypto walut istnieje wiele różnych rodzajów tych walut. Jeśli w systemie zaznaczymy, by robot handlował wszystkimi dostępnymi w danym serwisie walutami, możemy osiągnąć znacznie wyższy i szybszy przychód, nić mogłoby się to początkowo wydawać. Kiedy już uruchomimy działanie robota, wystarczy już tylko wypoczywać i podziwiać, jakie efekty tych działań daje nam robot.

Kiedy można zaobserwować wyniki?

Najczęściej wyniki transakcji widoczne są już w pierwszych 24 godzinach po rozpoczęciu handlowania krypto walutami. W wielu przypadkach, przy odpowiednich ustawieniach parametrów dla robota można w ciągu tych 24 godzin osiągnąć przychód nawet powyżej 1000 euro. To zdecydowanie wysoka kwota, zwłaszcza, że nie zrobiliśmy niemalże nic. Wszystko zrobił za nas robot. W ciągu każdej minuty wykonuje on nawet 2-3 transakcje, zarabiając na każdej po 2-3 euro. Choć to niewiele, to przy transakcjach odbywających się na okrągło suma ta robi się już bardzo duża. Bardzo rzadko zdarza się, że robot również może stracić jakąś kwotę, jednak są to bardzo niskie sumy, a strata zdarza się niezwykle rzadko.