Press "Enter" to skip to content

O mnie

Mam na imię Kasia, jestem założycielką www.jestcudnie.pl, autorką artykułów i większości zdjęć na blogu. Jestem rodowitą warszawianką, mamą dwóch, fantastycznych mężczyzn, żoną ich zwariowanego ojca oraz macochą psa zaczepno – obronnego rasy Yorkshire Terrier Biewer.

Choć jestem raczej domatorką i ponad wszystko cenię sobie życie rodzinne, lubię czasem wybrać się w podróż i poznawać nowe, ciekawe miejsca. Kocham las, zwłaszcza wiosną i latem, kiedy jest zielony i tętniący życiem. Jestem uzależniona od czekolady, soku ananasowego, książek i oczywiście pisania. Mój mąż uważa, że do listy uzależnień należałoby dopisać Instagram, ale ja stanowczo temu zaprzeczam. Po prostu lubię fotografować (tak, jedzenie również) i być fotografowana. Ot, taki sposób na zaspokojenie próżności. 🙂

Bloga “Jest Cudnie” zaczęłam pisać w 2012 r. Początkowo był fanaberią, kaprysem, odskocznią od pieluch i dnia codziennego. Choć nie zawsze miałam dla niego czas i zdarzało się, że znikałam z cyberprzestrzeni na długie miesiące, to zawsze z ogromną przyjemnością wracałam na swoje blogowe śmieci.

Dziś jest wielką miłością, trzecim dzieckiem, spełnieniem fotograficznych potrzeb i literackich fantazji. Ze szczególnym naciskiem na słowo FANTAZJA. Mniej więcej raz w tygodniu dochodzę do wniosku, że stronę trzeba zamknąć bo nikt jej nie czyta. Równie często stwierdzam jednak, że warto zostawić po sobie ślad dla potomnych i tak się karuzela kręci już od blisko siedmiu lat.

O czym jest ten blog? Jak to lifestyle, wszystkiego po trochu. Ciut o modzie (no bo przecież nie znam się, to się wypowiem), troszkę o urodzie, całkiem sporo o miłości -nie tylko do czekolady! Znajdziesz tu przepisy na pyszne jedzonko, dużo informacji o kulturze, książkach wartych zainteresowania, urządzaniu wnętrz i wiele, wiele innych. Zapraszam 🙂

 Prawa autorskie: Zdjęcia i teksty na blogu są moją własnością i objęte są prawem autorskim. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione.

Jest Cudnie w mediach społecznościowych:

BDC69

Life by You